Yeni Finans Yolunuz

FUSO Finans

 

Mitsubishi Fuso Canter, farklı sektörlerde yer alan müşterilerinin ihtiyaçlarından yola çıkarak dünyada 40 yılı aşkın süredir “FUSO Finans” gücü ile yaygın ve hızlı kredilendirme olanağı sunmakta ve Fuso markasını müşterileri ile buluşturmaktadır.

Daimler Financial Services AG çatısı altında Fuso markalı araçlara finansman desteği sağlayan “FUSO Finans”, Fuso Mitsubishi bayi ağı aracılığıyla tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için tek noktada hizmet sunmaktadır. Hayalinizdeki Fuso Canter araçlarına size özel finansal çözümlerle kavuşmanız için bir Fuso Mitsubishi bayi noktasına gitmeniz ya da fusocanter.com web sitesinde “FUSO Finans” sekmesini tıklamanız yeterli olacaktır.

 

Ödeme Planlarımız

 

Standart Ödeme Planı
Eğer sabit ve düzenli bir gelir sahibiyseniz, Standart Ödeme Planı tam size göre olabilir. Aylık eşit taksitlerle seçtiğiniz vade boyunca aylık sabit geri ödemelerle, dilediğiniz Fuso Canter araçlarına sahip olabilirsiniz.

 


Mevsimsel Ödeme Planı
Aylık geliriniz mevsimsel olarak değişiyorsa, sizler için ödemelerinizi mevsimsel olarak değiştirebiliriz. Size ve şirketinize özel ödeme koşulları ile gelirinizin arttığı dönemlerde ödemelerinizi farklılaştırabilir, gelirinizin nispeten azaldığı dönemlerde nakit akışınıza göre ödeme tutarlarınızı dengeleyebiliriz.

 

 

FUSO Finans’ın Sizin İçin Avantajları

Farklı sektörlerde kullanım kapasitesine uygun olan Fuso araçları için mevcutta bulunan tüm modeller için kredilendirme yapılabilmektedir.

Aylık olarak belirlenen faiz oranları ile ihtiyacınıza cevap verecek özel kredilendirme seçenekleri oluşturulup size uygun ödeme planları sunulmaktadır.

 

FUSO Finans Başvuru Kanalları

www.fusocanter.com

Fuso Mitsubishi Bayileri

 

 

FUSO Finans Başvuru Evrakları

 

Şahıs Firması Başvuruları;

Nüfus Cüzdan Fotokopisi

Gelir Belgesi

İkametgah İlmuhaberi veya son 3 aya ait fatura

İmza Beyannamesi

 

Kurumsal Firma Başvuruları;

Kurumsal Vergi Beyannamesi / 2 yıl

Son Detay Mizan

Şirket ortaklarının nüfus cüzdan fotokopisi veya 3 aya ait bir fatura

Son sermaye  ve son ortaklık yapısını gösteren Ticaret Sicil Belgesi

Vergi Levhası

İmza Sirküleri

Faaliyet Belgesi / Oda sicil kaydı

Geçici Vergi Beyannamesi

 

FUSO bilgilendirme broşürünü indirmek için tıklayınız.